ipecs emg100 santral

Analog Harici Hat Desteği Başlangıç

Analog İç Hat Desteği Başlangıç

Voip Kanalı Sayısı Başlangıç

Sayısal Abone Başlangıç Opsiyonel

2 Kabinde Toplam Kullanılabilir Port Sayısı (Analog iç abone, Analog dış abone, Sayısal iç abone) Maksimum Toplam

ipecs eMG 100 IP Santral

Ericsson LG İpecs Emg 100 Tümleşik Haberleşme Çözümleri

Basit esnek güvenilir yeni nesil ip santral sistemi ipecs Emg 100 telefon santral kapasite özelliklerine yeni bir bakış açısı getiriyor ve kapasite olarak 0 dış 6 iç analog 2 sayısal olarak başlangıç kapasitesi ile müşterine hizmet sunmayı hedefliyor.

Ekonomik Ve Rekabetçi Fiyatlar

Santral Sistemi VoIP ve, Sayısal aynı zamanda analog haberleşme sistemi tiplerine hizmet eder ve oldukça stabil olarak çalışır verimlilik adeta son teknoloji haberleşme platformlarında çalışır.  Çalışma alanınızın performansını çok üst seviyeye çıkararak çalışima gücünüzü ve verirmliliğinizi arttırır. Uc özelikleri ile entegrasyon çok esnektir. iPECS eMG100, Kullanmanın artıları oldukça fazladır. Birçok işletme bu ürünlerle iletişime geçti hazırsanız sizde iletişime geçerek bu hibrit sistem ile haberleşme alt yapınızı donatabilirsiniz.

  • Performans 100% 100%
  • Kullanılabilirlik 98% 98%

Esnek Kapasite Ve Seçenekler

Haberleşme sistemi ister analog sistem üzerinden ister sayısal veya dijital istersede Voip üzerinden olsun ses teknolojisini ve kalitelisini daima en üst düzeyde sunar adeta meükemmel kalitede iletişim sağlaması için üretilmiş kaliteli ekipmanlar ile çokça hat kapasitesi ve seçeneleri destekler oldukça opsyonel yapısı ile mobilizasyon ve businnes iletişim ihtiyaçlarını kusursuzca sürdürür. İletişim kurmak için gerekli tüm akıllı cihazlarınızı örneğin bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ios ve android yazılımlı elektronik tüm teknolojik donanımlara uygulanan yazılımları ile nerede olduğunuzun önemi yok emg100 ile telefon hattınız yanınızda. Profesyonel ve kusursuz iletişim daima işinize yarar ve artı değer katar.


İşinizi Büyütün

Emg100 kapasite seçenekleri oldukça esnek ve modülerdir. İşinizi büyütmek istediğiniz zaman ipecs ile emg100 daima hazırdır.

  • Sağlamlık 100% 100%
  • Memnuniyet Garantisi 100% 100%