Sip Dış Hat Başlangıç

İP ABONE BAŞLANGIÇ

Supervisör

Operatör

Analog Port Dahili & Harici Abone Maksimum

 Karel ips 400

Çağrı Merkezi  Özellikleri ve telefon santralleri özelliklerininin tamamını üstünde barındıran karel ips 400 telefon santrali tümleşik çözümü dünya ile bağlantınız yani internet bağlantısı olan tüm noktalarda iş telefonunuza erişebilir; Mobil iletişimi ofis iletişimine entegre ederek kesintisiz iletişimin işlerinize olan pozatif desteğini hissetmeniz için ipc 400 ve serilerinden şirketinize en uygun olanını seçiniz.
karel ipc400 internet erisimi olan yer

Karel ips 400 çağrı merkezi ip telefon santrali ile tüm ip santral özellikleri yanısıra tüm temel çağrı merkezi call center başlangıç seviyesi özelliklerini de üzerinde barındırmaktadır. Hepsi bir arada all in one telefon santrali çözümü arayan kobiler büyümekte olan hem çağrı merkzi hem sıradan üretim santral sistemini bir arada tek sistem ile yönetim ile katma değerli hizmet alarak birçok maliyetin önüne geçmiş oluyor. Baro üye avukatlar için telefon santrali avukat çağrı merkezi sistemi, acenta çağrı merkezi irtibat büroları, e ticaret ve üretim ve satış bir arada olan şirketler, birden fazla noktada şube yapıları olan çağrı merkezi sistemleri, satış ve parakende yönetim grubu şirketleri gibi çağrı merkezi ürünlerine ihtiyacı olan tüm ticari kuruluşlar için biçilmiş kaftandır.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karel ips ürünleri ortak artabilir kapasite seçeneği

  • Tüm ips400 serisi ürünlerimiz 60 Sip Dış Hat ve 500 Sip abone kadar ilave lisanslar ile kapasite arttırımına gidilebilir.
  • Performans 100% 100%
  • Memnuniyet Garantisi 100% 100%

Karel ips 411

  • 1 Analog Dış Hat (1 FXO), 1 Analog İç Hat (1 FXS), 1 Supervisor, 2 Operatör, 100 IP Abone, 30 SIP Dış Hat Desteği

Karel ips 420

  • 2 Analog Dış Hat (2FXO), 1 Supervisor, 2 Operatör, 100 IP Abone, 30 SIP Dış Hat Desteği

Karel ips 441

  • 4 Analog Dış Hat (4FXO), 1 Analog İç Hat (1 FXS), 1 Supervisor, 2 Operatör, 100 IP Abone, 30 SIP Dış Hat Abone.